Voorlopige regeling danslessen

Algemene afspraken :

  • Kom tijdig  naar de inkomdeur van de sporthal. Wie te laat is, komt er niet meer in.
  • Enkel dansers mogen mee naar binnen.
  • Het afhalen van de dansers gebeurt aan de nooddeur (kant Statiestraat). Kom ook daar tijdig aan. De dansjuf kan niet met de kinderen blijven wachten omdat ze de volgende groep aan de inkomdeur moet ophalen.
  • Alle 12+ dragen een mondmasker tot in de danszaal.
  • 2 hiphopgroepen volgen, kan helaas momenteel niet omwille van corona

 

Start 5 september :

Mini’s : zaterdagmorgen van 9.30u – 10.30u : kindjes van 3,5 en 4 jaar.

Lilliputters : zaterdagmorgen van 10.30u-11.30u : dansertjes van 5 jaar.

Butterflies : zaterdagmorgen van 11.30u-12.30u : dansertjes van 6 jaar.

 

Start 7 september :

FUNKY MOVERS : maandagavond van 18-19 u : Backeljauw Alissa – Biyembika Safia – Boone Mathias – Coenen Eva – Cole Annabel – De Bouvere Lola – De Verneij Dree – De Wolf Jade – Dhaese Noor – Franchuk Emilia – Ikar Aweis Shahd – Kajpus Annemoon – Leyssens Bentley – Mohamad Nour – Pinas Magali – Selis Amelie – Toté Tori – Van de Perre Jade – Van Frausum Phineas – Van Gelder Elena –Van Geyt Emma – Van Mieghem Rozemarijn – Vercruyssen Lore – Verniers Maya – Vervroegen Zana -Waem Emmelie

 

FUNKY BOUNCERS : maandagavond van 19-20 u : Biyembika Sarah – Clippeleyr Jolene – Coenen Emily – De Clerck Rania – De Decker Marie –  De Wreede Mette – Dedecker Saar – Freeman Imani – Hermans Thara – Huysmans Yindra – Laloo Liv – Malaise Margaud – Maton Eliana  – Mertens Diethe – Peeters Jana – Penen Luna – Robert Nele – Tijbosch Luka – Timmermans Britt – Van Buul Emily – Van Camp Maité – Van de Perre Gitte – Van Dyck Arwen – Van Lysebetten Jolien – Van Soom Jade – Verheyen Lina

 

FUNKY JUMPERS : Maandagavond van 20-21 u : Bruggeman Elise – De Baere Nina – De Gendt Tine – De Greef Feebe – De Preter Anouk – De Wolf Emma – Hooftman Hannah – Kips Liene – Kips Lotte – Lauwers Lyna – Recica Zana – Stappers Justine – Timmermans Julie – Timmermans Fleur – Van de Vijver Fien – Van Goidsenhoven Tilly – Van Nieuwenhove Sophie – Van Renterghem Sarina – Vanden Berghe Luka – Verstraeten Yoni

 

Start 8 september :

FUNKY STYLES : dinsdag van 20-22 u wekelijks afwisselend met de JAZZ UPSTAGE :

FUNKY STYLES : Baelden Lotte –  Carelsberg Yasmine Bo – Clarysse Dagmar – De Blay Jona – De Cock Fien – De Dobbelaer Axana – Goethals Jozefien – Hemelaer Kaylee – Janssens Silke – Kips Hanne – Pierré Laura – Stevens Yana – Toté Kyrah – Van Kerckhoven Soetkin – Van Pelt Lise – Vergauwen Klaartje – Verhelst Tinne

 

JAZZ UPSTAGE : Baelden Lotte – Carelsberg Yasmine Bo – Clarysse Dagmar – De Blay Jona – De Cock Fien – De Dobbelaer Axana – De Gendt Tine – Frison Chinouk – Hemelaer Kaylee – Michiels Kato – Pierré Laura- Toté Kyrah –  Van Kerckhoven Soetkin – Van Pelt Lise – Verhelst Tinne

 

Start 9 september :

PINK JAZZ : woensdag van 13-14 u : Bertens Ella – Boone Kaylena – De Block Nelle – De Jaeger Marthe – De Saunois Iebe – De Taeye Lore – Derveaux Elise – Dommisse Elien -Frederickx Zita – Geeraerts Tess – Gothal Anagha – Heyrman Marie – Ivens Eloise – Minsart Louise – Pinas Magalie –  Pombreu Kaylee – Smeulders June – Unlu Sara – Van Laeken Lotte – Van Leugenhaeghe Alana – Velghe Helena – Vercruyssen Limke – Verhelst Alice – Vleugels Yana – Westerlinck Maura.

 

ORANGE JAZZ : woensdag van 14-15 u :  Bosters Zoë – De Bel Jana – De Jaeger Sien – De Ruijter Bo – De Schrijver Luna – Janssens Alyssa – Lemense Marie – Naudts Faith – Peustjens Sienne –Peirs Loïs –  Reyntiens Fien -Saen Olivia – Segers Fien – Struyf Yinthe – Van Frausum Phineas – Van Heue Arne – Van Hoof Lentl – Van Orden Lise – Van Schevensteen Jade – Van Schevensteen Renée – Velghe Jolien – Vermeiren Fleur – Verniers Maya – Walsh Josefien

 

RED JAZZ : woensdag van 15-16 u : Asseloos Mila – Beauprez Elina  – Brunclair Fien – De Backer Olivia – De Kerf Tina – De Nocker Leonie – De Verneij Dree – De Wreede Alena – De Wreede Fran – Defossé Arne – Maartense Nikki – Reyns Saar – Sophie Raz – Sterckx Ella – Todorovska Sahra – Toté Tori – Van de Perre Jade – Van Geyt Emma – Van Orden Kyrah – Van Roy Alexia -  Westerlinck Liana

 

JAZZ BACKSTAGE : woensdag van 17-18 u : Baetens Jona – Clippeleyr Jolene – Cole Annabel – De Jaeger Ella – De Jaeger Janne – De Laet Marie – De Loose Marie – De Schrijver Jana – Desmet Emmi – Duerinck Anika – Huysmans Yindra – Maartense Anouk –Malaise Margaud –  Mertens Diethe – Peeters Jana – Seclef Ella – Sette Anna – Timmermans Britt  – Van Eerdewegh Cheyenne – Van Heue Lisa  –Van Lysebetten Jolien – Velghe Marlies – Verheyen Lina

 

ZUMBA ENERGY : woensdag van 14-15 u : Beauprez Elina  – Brunclair Fien – Ceulemans Lien – Daelman Anouk – De Backer Olivia – De Kerf Tina – De Laet Julie – De Nocker Leonie – De Verneij Dree – De Wreede Alena – De Wreede Fran – Hebbinckhuys Olivia – Huang Nicole – Kajpus Annemoon – Peeters Lennart – Rabijns Maité – Reyns Saar – Selis Amélie – Sophie Raz – Sterckx Ella – Stock Elyne – Todorovska Sahra – Toté Tori – Van Geyt Emma – Van Orden Kyrah – Vercruyssen Lore – Vercruyssen Mieke – Westerlinck Liana

 

ZUMBA KIDS : woensdag van 15-16 u : Bosters Zoë -Cluydts Linde – Coenen Eva – Crooymans Nona – De Bock Isabella – De Jaeger Sien – De Ruijter Bo – De Wolf Jade – Dommisse Elien -Duym Janne – Heyrman Marie – Janssens Alyssa – Lemense Marie – Naudts Faith – Peustjens Sienne – Peirs Loïs – Reyntiens Fien – Struyf Yinthe – Van Bogaert Yuna – Van Frausum Phineas – Van Looveren Lina – Van Mieghem Rozemarijn – Van Orden Lise – Velghe Jolien – Vermeiren Fleur

 

ZUMBA JUNIORS : woensdag van 16-17 u : Baetens Jona – Biyembika Safia en Sarah – Chabot Charlotte – Cleiren Laura – Cole Annabel – De Decker Marie – De Jaeger Janne – De Wolf Emma – Dedecker Saar – De Schrijver Jana – D’Herdt Ine – Huysmans Yindra – Joossen Julie – Laloo Liv – Malaise Margaud – Maton Eliane – Mertens Diethe – Penen Luna – Piepers Catherina – Stommels Caitlin – Toté Kyrah – Van Buul Emily – Van Dyck Arwen – Van Kerckhoven Soetkin – Van Lysebetten Jolien – Verheyen Lina

 

TECHNIEK DE LUXE : woensdag van 18-19 u : Baelden Lotte – Borghijs Lieselotte – Buytaert Silke – Carelsberg Yasmine Bo – Clippeleyr Jolene – De Baere Nina – De Blay Jona – De Dobbelaer Axana – Frison Chinouk – Goethals Emilie – Peeters Amber – Penen Luna – Tijbosch Luka – Timmermans Julie – Timmermans Fleur – Van Buul Emily – Van Goethem Manon – Van Kerckhoven Soetkin – Vanden Berghe Luka

 

Start 10 september :

JAZZ MAINSTAGE : donderdag van 19-20 u : Borghijs Hannelien – Borghijs Lieselotte – Buytaert Silke – Buytaert Yinthe – Carelsberg Yasmine Bo – De Clerck Rania – De Wreede Mette –Goethals Emelie Hermans Thara – Leyssens Gitte – Leysens Sara – Maes Siska – Mareel Roxanne – Maton Eliana – Meulenaere Lotte – Peeters Amber – Penen Luna – Robert Nele – Tijbosch Luka – Timmermans Julie – – Van Buul Emily – Van Camp Maité – Van de Perre Gitte – Vanden Berghe Luka

 

JAZZ CENTERSTAGE : donderdag van 20-21 u : Borghijs Hannelien – Borghijs Lieselotte – Buytaert Silke – Buytaert Yinthe – De Baere Nina – De Clerck Rania – De Greef Feebe – Goethals Emilie – Goethals Jozefien – Heyndrickx Sofie – Kips Liene – Kips Lotte – Mamusha Estelle – Meulenaere Lotte – Peeters Amber – Penen Luna – Robert Nele – Tijbosch Luka – Timmermans Fleur – Van Buul Emily – Van de Vijver Fien – Van de Perre Gitte -Vanden Berghe Luka

 

DANCE POP-UP : donderdag van 21-22 u : Bergmans Corinne – Buyssens Vanessa – Cammaerts Els – Clarysse Kimberly – De Kerf Mireille – De Vylder Kirstin – Donckers Thea – Felix Kaylee – Geuens Nancy – Maes Nadine – Marischal An – Moenssens Gillaine – Ogiers Chloe – Stuer Elona – Van Hove Hilda – Van Peel Griet – Van Vooren Griet – Vriesacker Sofie – Wauman Martine

 

Zijn er fouten in deze lijsten, of hebben wij iemand vergeten ?
Kan iemand absoluut niet op het aangegeven uur ?
Meld het ons op gillaine.moenssens@gmail.com – 0476301134.

Wij zoeken samen naar oplossingen.

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>