Voorlopige lijsten dansjaar 2019 – 2020

Dit zijn de voorlopige beginlijsten van het dansjaar 2019-2020:  Aan deze lijsten kan dus nog gewijzigd worden !

Zijn wij iemand vergeten? Geen nood.

Geef ons een seintje via  gillaine.moenssens@telenet.be of via info@jazzandjoy.be

 

MAANDAG – start 9/9

FUNKY KIDS – van 18-19 u

Alissa Backeljauw – Eva Coenen – Arne Defossé – Kajpus Annemoon – Julie Rooms – Tori Toté – Jade Van de Perre – Jade Van Schevensteen – Renée Van Schevensteen – Emmelie Waem – Biyembika Safia en Sarah – Lola De Bouvere – Alena De Wreede

 

FUNKY MOVERS – van 19-20 u

Emily Coenen – Annabel Cole – Marie De Decker – Marie De Loose – Julisa De Troyer – Saar Dedecker – Emmi Desmet – Noor D’Haese – Dialameh Yekta – Margaud Malaise – Diethe Mertens – Arwen Van Dyck – Mette Van Emmelo – Jolien Van Lysebetten – Lina Verheyen – Julie Percy – Jana Peeters

 

FUNKY STARS – van 18-19 u

Yinthe Buytaert – Jolene Clippeleyr – Emily Coenen – Marie De Decker – Saar Dedecker – Yindra Huysmans – Liv Laloo – Margaud Malaise – Britt Timmermans – Maité Van Camp – Gitte Van de Perre – Arwen Van Dyck – Lina Verheyen – Bo Vervoort

 

FUNKY BOUNCERS – van 19-20 u

Lieselotte Borghijs – Yasmine Bo Carelsberg – Jolene Clippeleyr – Rania De Clerck – Anouk De Preter – Zaïse De Roover – Ellen De Winter – Sari De Witte – Emma De Wolf – Thara Hermans – Amber Heyrman – Eliana Maton – Amber Peeters – Luna Penen – Nele Robert – Luka Tijbosch – Britt Timmermans – Fleur en Julie Timmermans – Emily Van Buul – Gitte Van de Perre

 

FUNKY JUMPERS – van 20-21 u

Silke Buytaert – Tine De Gendt – Feebe De Greef – Anke De Smedt – Emily De Weerdt – Emma De Wolf – Aukje Geerts – Emilie en Jozefien Goethals – Hannah Hooftman – Camille Keirsschieter – Liene en Lotte Kips – Justine Stappers – Marie-Marie Stuer – Fleur en Julie Timmermans – Ine Van Nimmen – Fiebe Vanassche – Yoni Verstraeten – Eliana Maton – Zaïse De Roover

 

FUNKY VINTAGE  – van 21-22 u

Elise Bruggeman – Nina De Baere – Hannah Hooftman – Camille Keirsschieter – Tilly Van Goidsenhoven – Ine Van Nimmen – Sarina Van Renterghem – Yoni Verstraeten – Sophie Van Nieuwenhoven

 

DINSDAG – start 10/9

FUNKY STYLES – van 19.30u-20.45u

Lotte Baelden – Dagmar Clarysse – Axana De Dobbelaer – Kaylee Hemelaer – Hanne Kips – Laura Pierré – Yana Stevens – Lise Van Pelt – Yona De Blay – Fien De Cock – Jozefien Goethals – Emma Heyrman – Caroline Joris – Margot Pittoors – Kyra Toté – Aagje en Lopke Van de Perre – Soetkin Van Kerckhoven – Hilke Van Wauwe – Tinne Verhelst

 

JAZZ UPSTAGE – van 20.45u-22 u

Lotte Baelden – Elise Bruggeman – Dagmar Clarysse – Axana De Dobbelaer – Chinouk Frison – Kaylee Hemelaer – Hanne Kips – Kato Michiels – Lise Van Pelt – Aagje Van de Perre – Manon Van Goethem – Tinne Verhelst – Yona De Blay – Soetkin Van Kerckhoven – Tine De Gendt

Deze groep is nog niet volledig. Er zal de eerste weken nog geschoven worden.

 

WOENSDAG – start 4/9

LEMON JAZZ – van 13-14 u

Janne Duym – Nondas Lamprinos – Nikki Maartense – Faith Naudts – Yanaica Nollet – Zoë Bosters – Sien De Jaeger – Josefien Walsh – Nil Radev – Olivia Sean – Yinthe Struyf – Sofie Van Grinberge – Arne Van Heue – Lentl Van Hoof – Lina Van Looveren – Cien Vanbeveren – Jade en Renée Van Schevensteen – Phineas Van Frausum – Yuna Van Bogaert

 

RED JAZZ – van 14-15 u

Mila Asseloos – Alissa Backeljauw – Fien Brunclair – Laura Cleiren – Olivia De Backer  -  Leonie De Nocker – Noor D’Haese – Olivia Hebbinckhuys – Annemoon Kajpus – Anouk Maartense – Julie Percy – Maithé Rabijns – Saartje Reyns – Sterre Simons – Sophie Raz – Ella Sterckx – Liana Westerlinck – Sofia Trari – Lio Van der Hallen – Emma Van Geyt – Kyrah Van Orden – Lenthe Van Passen – Lore Vercruyssen en Zana Vervroegen

 

ORANGE JAZZ – van 15-16 u

Bo De Ruijter – Elina Beauprez –Arne Defossé -  Luna De Schrijver – Dree De Verneij – Alyssa Janssens – Sienne Peustjens – Fien Reyntiens – Julie Rooms – Jade Van de Perre – Lise Van Orden – Jolien Velghe – Fleur Vermeiren – Tori Toté

 

PINK JAZZ – van 16-17 u

Ella Bertens – Kaat Bisaro – Kaylena Boone – Marte De Jaeger – Jade De Wolf – Elien Domisse – Sia Haerbos – Marie Heyrman – Ronny Mareel – Briella Ononiba – Sophie Saiu – Amy Samyn – June Van Hecke – Limke Vercruyssen – Alice Verhelst – Maura Westerlinck

 

JAZZ DOWNSTAGE – van 17-18 u

Jona Baetens – Emily Coenen – Annabel Cole – Marie De Decker – Ella De Jaeger – Jana De Schrijver – Saar Dedecker – Emmi Desmet – Ine D’Herdt – Niels D’Herdt – Malak Lakhbal – Margaud Malaise – Diethe Mertens – Jana Peeters – Nourhan Ramouni – Arwen Van Dyck – Lisa Van Heue – Marlies Velghe – Lina Verheyen.

 

ZUMBA KIDS – van 14-15 u

Elina Beauprez – Eva Coenen – Dree De Verneij – Jade De Wolf – Alyssa Janssens – Alexander Maton – Sienne Peustjens – Julie Rooms – Yuna Van Bogaert – Phineas Van Frausum – Rozemarijn Van Mieghem – Lise Van Orden – Jade en Renée Van Schevensteen – Jolien Velghe – Fleur Vermeiren – Tori Toté – Jade Van de Perre

 

ZUMBA ENERGY – van 15-16 u

Fien Bruncleir – Lien Ceulemans – Emily Coenen – Lola De Bouvere – Marie De Decker – Olivia De Backer – Julie De Laet – Arne De Schrijver – Jana De Schrijver – Alena De Wreede – Saar Dedecker – Ine en Niels D’herdt – Olivia Hebbinckhuys – Yindra Huysmans – Annemoon Kajpus – Margaud Malaise – Diethe Mertens – Jana Peeters – Lennart Peeters – Catharina Piepers – Minne Ronsyn – Amélie Selis – Raz Sophie – Ella Sterckx – Caytlin Stommels – Arwen Van Dyck – Mette Van Emmelo – Emma Van Geyt – Jolien Van Lysebetten – Kyrah Van Orden – Lina Verheyen – Emmelie Waem – Liana Westerlinck

 

ZUMBA JUNIORS – van 16-17 u

Charlotte Chabot – Jolene Clippeleyr – Jona De Blay – Feebe De Greef – Janne De Jaeger – Fleur De Laet – Marie De Laet – Flor De Meulenaer – Laura De Ryck – Emma De Wolf – Aukje Geerts – Amber Heyrman – Liv Laloo – Eliana Maton – Luna Penen – Justine Stappers – Marie-Marie Stuer – Emily Van Buul – Aagje Van De Perre – Fien Van de Vijver – Soetkin Van Kerckhoven – Lisa Van Kets

 

TECHNIEK DANCE  DELUXE van 18-19 u

Lotte Baelden – Silke Buytaert – Yasmine Bo Carlsberg – Dagmar Clarysse – Jolene Clippeleyr – Nina De Baere – Axana De Deobbelaer – Tine De Gendt – Zaïse De Roover – Chinouk Frison – Kaylee Hemelaer – Emma Heyrman – Lotte Meulenaere – Amber Peeters – Luka Tijbosch – Fleur en Julie Timmermans – Kyra Toté – Aagje Van de Perre – Manon Van Goethem – Soetkin Van Kerckhoven – Ine Van Nimmen – Lise Van Pelt – Jolien Van Lysebetten

 

DONDERDAG – start 5/9

JAZZ BACKSTAGE – van 18-19 u

Borghijs Hannelien – Jolene Clippeleyr – Janne De Jaeger – Fleur De Laet – Marie De Laet – Victoria Golen – Yindra Huysmans – Liv Laloo – Margaud Malaise – Ella Seclef – Anna Sette – Britt Timmermans – Maité Van Comp – Gitte Van de Perre – Cheyenne Van Eerdewegh – Lina Verheyen – Jolien Van Lysebetten – Hidaya Lahrache

 

JAZZ MAINSTAGE – van 19-20 u

Borghijs Hannelien en Lieselotte – Yinthe Buytaert – Yasmine Bo Carelsberg – Rania De Clerck – Zaïse De Roover – Amber Heyrman – Gitte en Sara Leyssens – Siska Maes – Roxanne Mareel – Amber Peeters – Nele Robert – Luka Tijbosch – Britt en Julie en Fleur Timmermans – Kyra Toté – Lopke Van de Perre – Bo Vervoort – Gitte Van de Perre – Maité Van Camp – Thara Hermans – Eliana Maton – Silke Buytaert – Emily Van Buul – Luna Penen – Luka Vanden Berghe

 

JAZZ CENTER STAGE – van 20-21 u

De Baere Nina – Hannah Hooftman – Ine Van Nimmen – Yoni Verstraeten – Ashley Vanderheyden – Anke De Smedt – Emma Heyrman – Joris Caroline – Feebe De Greef – Luna Penen – Fleur en Julie Timmermans – Fiebe Vanassche – Luka Vanden Berghe – Flor De Meulenaere – Fien Van de Vijver – Emily Van Buul – Emilie Goethals – Sofie Heyndrickx – Liene en Lotte Kips – Lotte Meulenaere – Aukje Geerts – Marie-Marie Stuer – Lieselotte Borghijs – Rania De Clerck – Roxanne Mareel – Amber Peeters – Luka Tijbosch – Yasmine Bo Carelsberg – Nele Robert

De samenstelling van deze groep kan ook nog wijzigen.

 

POP-UP – van 21-22 u

Corinne Bergmans – Ann Broos – Vanessa Buyssens- Els Cammaerts – Kimberley Clarysse – Mireille De Kerf – Kirstin De Vylder – Thea Donckers – Nancy Geuens – Nadine Maes – Gillaine Moenssens – Chloë Ogiers – Elona Stuer – Hilda Van Hove – Griet Van Peel – Griet Van Vooren – Sofie Vriesacker – Martine Wauman – Hilde Wittebrouck

 

ZATERDAG – start 7/9

MINI’s – van 9.40u-10.30u

Beauprez Amalia – Ben Sedrine Lina –El Mourabet Noor – Geeraerts Tess – Hollanders Willemien – Koninckx Alizé – Mendonck Mounya – Saen Elisa – Van der Veken Marta – Vermont June

 

LILLIPUTTERS – van 10.30u-11.30u

Arnouts Eline – Brassienne Charlotte – Buelens Rana – Buyse Lily – Cornelis Ilyana – De Meulenaere Tasha – De Ruijter Myley – Derkoningen Emma – Geeraerts Oona – Hagedoren Julia – Mees Olivia – Nagels Steemans Hayleigh – Stoop Charlotte – Tiebos Nena – Trari Isra – Van Laeken Renée

 

BUTTERFLIES – van 11.30u-12.30u

De Block Nelle – De Saunois Iebe – De Taeye Lore – Derveaux Elise – Frederickx Zita – Ivens Eloïse – Minsart Louise

Pinas Desha-Lynn – Radev Selin – Ronsyn Stien – Segers Fien – Smeulders June – Unlu Sara – Van de Vliet Liv – Van Doninck de Ripainsel Marie – Van Laeken Lotte – Velghe Helena – Vleugels Lina – Weemaes Eva

 

TECHNIEK PRIMAVERA – van 9.30u-10.30u

Elina Beauprez – Julie Bejstrup – Olivia Casteleyn – Dree De Verneij – Alena De Wreede – Arne Defossé – Alyssa Janssens – Annemoon Kajpus – Olivia Saen – Tori Toté – Phineas Van Frausum – Renée Van Schevensteen – Jolien Velghe – Clevers Nina

 

 

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>